Oświadczam: nie organizuję kąpieli w Parku Lisiniec! Nie ponoszę odpowiedzialności za działania i zachowanie osób biorących czynny i bierny udział w morsowaniach. Jako pasjonat tej formy aktywności fizycznej jedynie współuczestniczę. W ramach przysługi koleżeńskiej prowadzę tego bloga i fan page na fb z informacjami dla częstochowskich Foczek i Morsów oraz zamieszczam relacje ze spotkań Zmorsowanych-T.T.

niedziela, 20 grudnia 2015

Morsowanie opłatkowe 20-12-2015

Dzisiejsze morsowanie z racji pogody to raczej opłatkowe plażowanie. Temperatura powietrza w południe +13 stopni Celsjusz! Wody na szczęście tylko plus pięć;) 
Mimo niesprzyjającej aury mieliśmy wspaniały przedsmak świątecznej atmosfery:) 
Była choineczka dzięki Magdalenie:) Stolik nakryty śnieżnobiałą serwetą za sprawą Jolcików i oczywiście wigilijny opłatek. Klimat był taki ciepły jak otaczająca nas prawie wiosenna pogoda. Lecz niestety żadne słowa nie są w stanie tego opisać. Trzeba samemu w towarzystwie Tych fantastycznych ludzi doświadczyć życzliwości o którą tak nieraz trudno na co dzień..
Wielkie dzięki wszystkim, Którzy w tym gorącym okresie przedświątecznym znaleźli czas, aby w rodzinie Zmorsowanych spędzić razem tę rewelacyjną godzinkę:)
Ogromne brawa dla najmłodszych! Gratulacje dla Pierwszaków! 
Więcej zdjęć od Marka w fotogalerii. Dzięki!

 
Kolejne nasze morsowanie wypada w trzeci dzień świąt;) czyli po świętach:( Dlatego już dzisiaj wszystkim Foczkom, Morsom (nie tylko Zmorsowanym;) Naszym Sympatykom, Kibicom oraz Gościom odwiedzającym tę stronkę życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podpisujcie się. Nie bądźcie anonimowi:)